Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aquarius - kouzlo pro pomoc lidem v nouzi

Potřeby : láhev pramenité vody( ze studánky ), skleněná nádoba, knoflík kulička ze skla

Tímto kouzlem můžete pomoc některým méně šťastným než jste vy sami, nebo budete pomáhat činnostem zasvěceným ochraně planety.

Postup:

Vyberte si nějaký projekt nebo plán, kterému by jste rádi pomohli. Vydejte se k blízké řece s lahví pramenité vody, skleněnou nádobou a skleněnými knoflíčky nebo kuličkami. U vody se zastavte a s lahví vody v ruce si co nejintenzivněji přejte, aby bylo nalezeno řešení jisté zoufalé situace. Polovinu pramenité vody vlijte do řeky a řekněte :

" každá řeka se vlévá do moře a každý oceán se vlévá do jiného. Déšť vytažený z moře padá zpátky na zem. Všichni lidé jsou bratry. Ať mé přání prolétne celým světem a dostane se k těm, kdo mají největší nouzi. "

Polibte skleněné knoflíčky nebo kuličky a vhoďte je do řeky. Zbytek vody z pramene přelijte do skleněné nádoby a vezměte si ho domů. Tam ho položte na přehledné místo a připomínejte si své dobré přání.

Gemini - kouzlo pro obnovení komunikace s dlouho ztraceným přítelem, příbuzným nebo partnerem

Pro ty, kteří ztratili cestu...

Potřeby: předměty upomínající na lidi se kterými se chcete spojit, fotka vaše a dotyčné osoby, obálka dost velká na fotky, oranžová stuha, lepicí páska

Postup:seďte klidně a zamyslete se nad svým vztahem k osobě, která vám chybí. Rozmístěte kolem sebe předměty, které vám dotyčného člověka připomínají, a vzpomeňte si, kdy jste spolu naposledy mluvili. Do obálky vložte fotku svoji a toho koho máte rádi tak, aby byly obrázky čelem k sobě. Obálku zalepte a převažte ji oranžovou stuhou. Přitom říkejte:

" Symbol vážu touto stuhou, a chci tak přivolat svou/svého ...(jméno ) z dob minulých. Ať si on/ona na mne vzpomene a poselství celým světem prolétne, aby nás spojilo v noci či ve dne. Ať už pomocí e- mailu, faxem nebo po šnekovi pošle mi svoje psaní. "

Obálku přilepte doma na okno tak, aby byla směrem k místu, kde vámi postrádaná osoba přebývá. V duchu tomuto člověku pošlete svou adresu nebo telefoní číslo. Běkem dvou týdnů se o nich dozvíte něco nového ze vzkazu, který většinou přichází zvláštní cestou. Obálku pak odlepte z okna, stuhu rozvažte, abyste kouzlo vypustili a poděkujte síle Blíženců.


Magické vejce


Potřeby: fialová svíčka, oplodněné vejce, kousek černého sametu

Postup: Získejte oplodněné vejce (to je trochu složité, ale nelze jej koupit v hypermarketu, musíte jej vzít od někoho, kdo chová slepice). Musí být čerstvé a neumyté. Když měsíc dorůstá nebo při úplňku (den si musíte vybrat podle toho, co chcete do vejce vložit za přání), zapalte fialovou svíčku, vezměte vejce do obou rukou a upřeně se dívejte na jeho špičku. Soustřeďte se a usilovně myslete na přání, které chcete do něj vložit! Myšlenky musí být razantní. Působit na vejce musíte po dobu deseti minut. Poté vezměte vejce do dlaní a zahřívejte je tak dlouho, dokud nebude mít teplotu vašeho těla. Nakonec zabalte vejce do černého sametu a uschovejte na rok tam, kde ho nikdo nenajde! Pak teprve můžete vejce vyhodit.

pondělí - rodinné vztahy, plodnost, změna, rodina, strava, žaludek, péče, opatrování, domov a vše co ho obklopuje, ztracenné předměty, problémy ve vztahu k veřejnosti.

úterý - odvaha, kuráž, bojovnost, ochrana před tělesným a duševním nebezpečím, energie, dobrodružství, síla vše překonat, obchodní duch, násilí, nehody, rozhodnost.

středa - intelekt, rozum, psaní, komunikace s ostatními, šikovnost, řeči, chápání, zloději a krádeže, vše cose píše a tiskne, nemoci, poslové, učitelé, návštěvy, psaní

čtvrtek - blahobyt, peníze, banky, uznání, sázky, hazard, obecně štěstí, církev, univerzity a jiné školy, výhry, cizinci, pojištění, zahraniční vztahy, zákon, legálnost

pátek - láska, manželství, vztahy, krása, umění, umělci, hudba, ledviny a nemoci ledvin, zásnuby, svatby, elegance, harmonie, radost, románky, mír, dohody.

sobota - karma, přesnost, trpělivost, rozhodnost, stabilita, moudrost, stáří, postavení, zodpovědnost, deprese, samota, lakota, minulost, smutek, žal, co omezuje

neděle - kariéra, ctižádostivost, páteř, srdce, vysoké postavení, síla, přátelství, zábava, arogance, štěstí, čest, majetek, sláva, peníze, finance, lidské tělo, zdraví


Jak získat sympatie


Potřeby: informace o bydlišti člověka, kterého chcete ovlivnit, muškátový oříšek, sušené květy jasmínu, růžový korál, lastury z ústřic, tyrkyrově zelené plátno nebo hedvábí

Postup: V pátek, když měsíc dorůstá, rozdrťte na prach - muškátový ořech, sušené květy jasmínu, lastury z ústřic a kousek růžového korálu, prášek musí být úplně hladký. Po celou dobu drcení musíte usilovně myslet na jeho účel. Můžete si opakovat nahlas jak má působit. Hotový prášek vložte do malého sáčku, který ušijete z přírodního materiálu ( hedvábí, plátno,..) Barva pytlíčku musí být tyrkysově zelená ( ta symbolizuje přátelství, šarm, ctižádostivost a chtění). Poté půjdete před byt či dům člověka, kterého chcete ovlivnit ve svůj prospěch a nasypete ho na jeho práh tak, aby byl ráno nucen po něm přejít, než půjde z domova. Sáček se zbytkem noste u sebe, dokud se váš záměr nesplní.


Jak ulevit příteli při nemoci


Pomocí vizualizace můžete pomoci kamarádovi, když ho sužuje nemoc. Nemůžete jej vyléčit, ale ulevit mu a dodat energii. Nemocného byste měli navštívit, protože je důležité znát prostředí, ve kterém se nachází.

Postup : V době, kdy nemocný spí, si lehněte i vy. Ležte v klidu a představujte si, že se pomalu oblékáte, obouváte a za nemocným se vydáváte. Klidným krokem jděte k jeho bytu nebo domu. Vejděte do jeho pokoje, sedněte si k němu na postel a s láskou se na něj/ni dívejte, jak spí. Pocit, jak moc si přejete, aby se uzdravil ve vás sílí. Potom ho vezměte za ruku a pohlaďte jí nebo jeho.

Láskyplně, ale energicky říkejte: "Uzdravuješ se, síly se ti navracejí. Dávám ti energii. Budeš zdravý/á silný/á!!!

Nemocného potom opusťte a vraťte se stejnou cestou jakou jste se za ním vydali. Potom si lehněte do svojí postele a snažte se usnout a nabrat novou sílu.


Vizualizace - jak přimět člověka, aby vám zavolal


Posaďte se v klidu a vizualizujte( vybavte si podobu člověka), který vám má podle vás zavolat. Chtění je málo musíte se opravdu soustředit a použít sílu vůle. Pak říkejte.

Zavolej mi, zavolej, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi, zavolej mi..

Přitom musíte neustále myslet na podobu člověka, se kterým chcete mluvit po telefonu.


Jak získat opravdové přátelství člověka, kterého obdivujeme


Potřeby: Pruh bílého papíru deset centimetrů široký a třicet centimetrů dlouhý, láhev sektu a připravit situaci pro pozření sektu - vámi a osobou, kterou chcete ovlivnit, kousek modré stuhy, kus bílého plátna na omotání lahve.

Postup: Když měsíc dorůsta ve čtvrtek, v deset hodin dopoledne nebo v pět odpoledne koupíte láhev sektu. Doma si připravíte deset centimetrů široký a třicet centimetrů dlouhý papír bílé barvy. Na papír napíšete přání:

Nechť ke mně XY pojme maximální sympatie a uzavře se mnou trvalé přátelství. Toto si přeji já....... a podepíšete se.

Přání si můžete ještě zformulovat podle svých představ, ale nesmíte se zapomenout podepsat celým svým jménem. Papír potom omotejte kolem lahve tak, aby byl nápis na skle a vše upevněte modrou stužkou. Potom ji zabalte do bílého plátna a uložte na tři týdny do tmy, kde na ni nebude nikdo sahat! Po třech týdnech, opět ve čtvrtek, láhev vyndejte. Potom musíte navodit situaci, tak, aby jste ji vypili pouze ve dvou. Po sedmi dnech ztrácí láhev kouzlo, a vy musíte celý postup opakovat.
Rozmarýnová harmonie


Když čekáte doma hosty, nechte v jednom rohu místnosti hořet vykuřovací směs z dřevěného uhlí a dejte na ni rozmarýn. To vytváří vřelé přátelské vztahy.


Planety a rostliny


Toto kouzlo je pro udržení štěstí ve zvláštní dny.

Potřeby: Velký květináč, trocha půdy, výběr sazenic bebo řezaných květin

Postup: Každému dni vládne jedna planeta a ta je zase spojena s určitou barvou.Vypěstujte si v bytě nebo na zahradě byliny a rostliny takové barvy, která odpovídá dni, ve kterém chcete mít štěstí. Důležité je pouto, abyste je pěstovali s láskou a péčí, což vám na oplátku přinese harmonii těla, duše, a mysli.

Slunce je vládcem neděle a jeho barvou je žlutá nebo oranžová.

Měsíc je vládcem pondělí a jeho barvou je bílá.

Mars je vládcem úterý a jeho barvou je červená.

Merkur je vládcem středy a jeho barvou je fialová.

Jupiter je vládcem čtvrtka a jeho barvou je zelená

Venuše je vládkyní pátku a její barvou je růžová.

Saturn je vládcem soboty a jeho barvou je jakákoliv tmavá barva.


Balónkový rituál na štěstí a úspěch


V Číně je vzdušná magie, při níž se do nebe vypouštějí draci, stuhy nesoucí nápisy a obrazy. Vzdušná nebo nebeská magie má za cíl zajištění osobního úspěchu, štěstí, radosti,.. Balónkový rituál je stará forma nebeské magie, která vám nakloní štěstěnu a nasměruje kroky k úspěchu.

Potřeby: balónek napuštěný heliem

Postup: Za větrného dne se vydejte na kopec. Balónek uvažte na provázek a během výstupku dělejte na provázku uzlíky. Při vázání každého uzlíku se soustřeďte na změny, které byste si v životě přáli. Představte si energii stoupající z vašeho těla provázkem k nebi, utíkejte s balónkem snažícím se osvobodit a vzlétnout. Otočte se 7 x kolem vlastní osy ve směru hodinových ručiček, vnímejte, jak síla větru vstupuje do vašeho těla a pozvedá vaší mysl. Rozvažte uzlíky a pusťte balonek, ať letí k oblakům a uvolní kouzlo, které vám přinese štěstí a úspěch.

Kouzlo na přivolání peněz


Potřeby: zelené svíce, šalvěj, skořici, pergamenový papír, zelenou fixu, olej - peníze, troška dřevěného uhlí, miska na pálení.

Postup: Ve čtvrtek nebo v neděli za přibývajícího měsíce na oltáři zapálíte svíčky představující boha a bohyni a tiše přivoláte jejich přítomnost. Pak zapálíte kousek dřevěného uhlí a rozprášíte na něj skořici a šalvěj. Na papír nakreslíte obrázek např. telefonního účtu nebo účtu za byt,... a jasně vyznačíte sumu peněz v číslech. Když toto kreslíte, představujte si, že tento papír už není kouskem papíru, ale je to onen telefonní účet (nebo účet za byt,...)Pak načtrnete kolem účtu čtverec, který symbolizuje kontrolu, kterou nad ním máte, a celý ho proškrtnete znakem X, čímž účinně zrušíte jeho existenci (jak se stane, až bude zaplacen).

Pak si začnete představovat účet zaplacený, můžete to na obrázek napsat, aby to bylo jasné, že je těmito slovy označen. Představíte si sami sebe, jak nahlížíte do šekové knížky, a vidíte, že zůstatek šek pokryje, pak jak vypisujete samotný šek. Pak potřete svíčku olejem, od konců směrem ke středu a mezi tím pronášíte :

Vzývám síly Matky Bohyně a Otce Boha, vzývám síly Země, Vzduchu, ohně, Vody, vzývám Slunce, Měsíc a Hvězdy, aby mi přinesly prostředky k zaplacení tohoto účtu.


Stále v představě umístíš svíku do svícnu přímo nad obrázek účtu. Okolo svíčky rozprášíte byliny a určíte ( a to si i představíte), že každá z nich půjčuje svou energii na splnění vašeho cíle a říkáte:


Šalvěji, bylino Jupitera, sešli svou moc k mému kouzlu. Skořice, bylino Slunce, sešli svou moc k mému kouzlu.


Jakmile tohle vykonáte, musíte si stále představovat svůj zcela zaplacený účet, zapálíte svíčku, a její hořící plamen jak uvolňuje energii, kterou jste do obrázku vložili. Svíčku nechte hořet deset, patnáct minut, podle toho, jak jste schopni udržet svou koncentraci. Když vizualizace poleví, odstraníte obrázek, spálíte ho v plameni, pár vteřin ho podržíte a pak ho vhodíte do nádobky nebo kotlíku poblíž oltáře.

Po skončení necháte svíčku dohořet a víte, že rituál bude účinný. Za den, týden,... buď obdržíte neočekávanou (nebo zpožděnou) sumu peněz, nebo se jinak vyřeší finanční závazky, že budeš moci zaplatit účet. Pokuď si něco opravdu moc přejete můžete vyčkat na úplněk, který má magickou moc a zesiluje veškerá přání.


Aries - síly berana zvyšující sebevědomí


Potřeby: červená svíčka, obrázek berana, červená květina, kompas, list pergamenu, pero s červenou náplní

Beran ( Skopec ) patří mezi ohnivá znamení a překypuje dynamickou energií. Toto znamení používá inspirace jako katalyzátoru za účelem změny a podporuje pohyb vpřed. Beranova energie a sebejistota je agresivní, soutěživá a nadmíru sebejistá. Toto kouzlo zkuste, chybí - li vám odvaha k tomu, co byste chtěli udělat.

Postup: červenou svíčku, červenou květinu ( barva zasvěcená Beranovi ) a obrázek berana položte na stůl. Obraťte se čelem k východu a zapalte svíčku. Červeným perem napište na kus pergamenu situace, ve kterých byste si přáli lépe se prosadit. Jste - li hotovi, papír přeložte tolikrát, kolikrát jen můžete a položte na něj květinu. Pak se usaďte a představujte si, že vás prosvěcuje teplé, červené světlo. Představujte si, že máte stále silnější vůli a schopnost prosadit se, ale nechtějte být zlí a krutí. V hloubi duše si uvědomte, že můžete být silní, pokud to budete potřebovat. Zhasněte svíčku, ale papír nechte pod květinou, dokud květina úplně neuschne. Pokaždé, když budete čelit složité situaci, vzpomeňte si na toto kouzlo.


Péče o kariéru - roční anglický rituál


Potřeby: zelená svíčka, list zeleného papíru, 2 žaludy, stříbrná mince

Staří druidové zakládali posvátné dubové lesíky jako strážce a jejich svatby se konaly pod samostatně stojícími duby, které také značily hranici mezi jednotlivými správními jednotkami. Žalud je symbolem úspěchu a úsilí, dub symbolem vytrvalosti, rozhodnosti a pravdy. Toto kouzlo je nejvhodnější provádět ve čtvrtek za přibývajícího Měsíce.

Postup: Ve čtvrtek ráno zapal zelenou svíčku. Zavři oči a představ si, jak světlo svíčky kolem tebe vytváří ochranný obal. Na kousek papíru napiš své jméno i to, čeho chceš dosáhnout. Svíčku pak zhasni a uschovej pro další použití. Celý den nos oba žaludy, stříbrnou minci a papír v kapse, kabelce nebo tašce, které máš pořád u sebe. Když se vrátíš z práce domů, zapal znovu svíčku a žaludy a minci krátce protáhni jejím plamenem. Potom žaludy i minci zabal do papíru a zahrabej na zahradě svého domu, nebo na jiném příhodném místě. Opakuj tento rituál každý rok, aby tvá kariéra úspěšně pokračovala.


Rituál bot - skotské kouzlo přinášející štěstí v peněžních záležitostech


Potřeby: zlatá mince , pár starých bot

V mnoha částech světa mají boty - ve staré skotštině " shoon" - zvláštní význam, především jako symbol autority. Otec anglosaské nevěsty dával ženichovi pár jejích střevíců, ten se jimi dotkl nevěstiny hlavy, což symbolizovalo "převod mužské autority z otce na manžela" Už staří Hebrejci spojovali boty s duší. Boty byly také házeny za odplouvajícími loděmi, aby jim přinesly štěstí....ale musí být vždy staré

Postup: V pondělí ráno nabij sluneční energií zlatou minci. Drž ji před sebou a odříkávej : " co vidím, budiž zmnoženo, abych neměla nedostatek peněz " Minci vlož do levé boty a obě boty si obuj. Potom v nich obejdi tři kolečka ve směru hodinových ručiček, boty opět sundej a ulož je ve tvaru písmene T na místo, kde je nic nevyruší. Tento postup opakuj po tři následující dny. Pak minci vlož do bot, které nosíš nejčastěji, upevni ji tam například lepicí páskou a co nejvíc ji nos. Dokud si ji necháš a neutratíš ji, bude ti přinášet štěstí.


Jak ulovit štěstí - kouzlo zajišťující štěstí a splnění přání


Potřeby: 4 červené a 4 zelené svíčky, sklenka vína, několik poživatelných semen nebo ořechů, kulatý oblázek

Jídlo je odedávna symbolem magie. Nápisy na koláčích i jiných jídlech nacházíme již u starých Řeků a jejich bohoslužeb. Lidé napsali svá přání na medové koláčky, zapálili a opět uhasili svíčky a potom koláčky snědli. Tento obřad můžete vykonat v kteroukoliv roční dobu, když Měsíc dorůstá.Červené svíčky představují štěstí a zelené prosperitu, ale je možné použít i jiné barvy podle toho, co máte rádi:- ) Semena jsou příslibem opětného růstu.

Postup: svíčky rozmísti do většího kruhu, střídavě červenou a zelenou a řiď se přitom hlavními směry kompasu. Dej je na sever, severovýchod, východ, jihovýchod, jih, jihozápad, západ a severozápad. Doprostřed tohoto kruhu postav skleničku s vínem a misku se semeny nebo ořechy. v levé ruce drž během celého rituálu kulatý oblázek, který představuje neustálý koloběh života a vesmír. Jako první zapal severní svíčku, pak vstup do středu kruhu a vhoď jedno semínko do vína. Potom vyslov své přání a současně semínko sněz. Tak pokračuj i s dalšími sedmi svíčkami a postupuj přitom ve směru hodinových ručiček. své přání můžeš rozdělit na osm částí, a pronést je postupně tak, jak budeš zapalovat svíčky. Až bude zapáleno všech osm svíček, posaď se do středu kruhu, vypij zbytek vína jako úlitbu světu a drž v ruce oblázek který ti přinese štěstí.

 


Jupiterovo kouzlo - které způsobí, že budete zářit na pracovišti


Potřeby: čtverec papíru v barvě královské modři, pero se zlatým inkoustem, 4 modré svíčky v mosazných stojanech, cedrové kadidlo, aromalampa, kousek modrého hedvábí ( látka )

V římské mytologii je Jupiter otcem všech bohů (v řecké vystupuje pdo jménem Zeus ) a také králem nebes a Země. Má na starost rozvoj ve sluneční soustavě. Z astrologického hlediska má Jupiter vztak k pracovním úspěchům a reprezentuje růst a expanzi. Pokud toužíte po rozvoji a nebo máte problémy v práci, pomocí tohoto kouzla můžete získat Jupiterovu podporu. Kouzlo si ponechte na čtvrtek - na den zasvěcený Jupiteru.

Postup: Vezměte čtverec papíru v barvě královské modři a zlatým inkoustem na něj napište přání, které se vztahuje k vaší práci. Podepište se. Potom papír otočte a opište na něj tento talisman zasvěcený Jupiteru.

 

4

14

15

1

9

7

6

12

5

11

10

8

16

2

3

13

Zapalte čtyři modré svíčky a vsaďte je do mosazného svícnu (mosaz je jupiterovým kovem ). Zapalte cedrové kadidlo (tato vůně je také zasvěcena Jupiteru ) a požádejte Jupitera o potřebnou pomoc. Toto kouzlo opakujte vždy ve čtvrtek po dobu 4 týdnů. Mezi tím při sobě noste čtverec zabalený do modrého hedvábí (kvůli izolaci energie )


Talisman k naplnění vašich přání


Magický čtverec, který je složený s písmen ESAUE, je-li správně použit, přinese cokoliv si budete přát. Napište na pergamen, krví z vaší levé ruky:

E
S
A
U
E
SS
AA
UU
E
S
A
U
E

Vizualizujte. Přejete-li si peníze obrazec uschovejte do peněženky a po celou dobu si představujte co od smlouvy s osudem očekáváte. Až se vám vaše přání splní pergamen spalte a pošlete po vodě.


Talisman na úspěch


Máte -li velké přání uspět v něčem, co je pro vás velmi důležité. Pro dokončení svého přání potřebujete ovlivňit lidi kolem sebe, je nutné získat všeobecné sympatie, ale jak na to?

Potřeby: černý inkoust (nejlépe čínský), kousek žlutého papíru, skleněnou trubičku , kousek bílého plátna, bílou svíci

Postup: v pátek, když měsíc dorůstá, v právé poledne, ustřihněte proužek žlutého papíru. Na něj napište černým inkoustem jméno Hakamiah. Nad papírek se jménem boha dejte obě ruce a třikrát opakujte text:

"Moje moc je ve jménu boha, stvořitele země a vesmíru. Ty pane, jsi stvořil čtyři živly, požehnej a posvět dílo své služebnice."

Nakonec udělejte ve vzduchu znamení pentagramu pro vyvolání. Papírek srolujte a vložte do trubičky nebo lahvičky. Svůj talisman noste pořád u sebe, večer si ji dávejte pod polštář. Nesmíte jej zapomenout ráno doma, takto ho noste po dobu 90ti dnů u sebe. Po této době vezměte rituální nůž (pokud nemáte rituální nůž kupte si nový, na který si vyryjete svá znamení a vysvětíte ho) vyndejte papírek z trubičky napíchněte na špičku nože. Zapalte bílou svíci a nápis spalte. Popel nechte padat na bílé plátno. Poté, když se nápis změní v popel zabalte pečlivě plátno a odneste jej do lesa, nebo louku, či parku a se slovy "Nechť se vše vyplní staniž se!!!" nechte popílek odvát větrem a plátno nechte poslat po vodě.


Kouzlo, na přivolání peněz


Potřeby: průhledná sklenice, bez nálepek a nápisů, vodu s bublinkami, drobné mince

Postup: Kouzlo provádějte za úplňku. Do sklenice, která se dá zavřít víčkem( např. od přesnídávky), nalijte do poloviny vodu s bublinkami. do vody nasypte drobné mince, tak aby se sklenice naplnila. Dobře uzavřete víčkem a dejte si ji do obou rukou. Dívejte se na sklenici a představujte si jak máte dostatek peněz a jak je s radostí utrácíte. Vizualizujte, nespěchejte. Až svou představu opustíte, postavte sklenici za okno, aby na ní svítilo sluníčko. Ponechte sklenici za oknem celý rok. Po roce kouzlo můžete opět opakovat.